2. Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava udrugama za sufinanciranje projekata

Istarska županija, Upravni odjel za međunarodnu suradnju i europske poslove, poziva udruge koje su programski usmjerene na pripremu i provedbu projekata sufinanciranih sredstvima Europske unije i drugih programa međunarodne suradnje, da se prijave na Javni poziv za dodjelu sredstava udrugama za sufinanciranje projekata odobrenih za financiranje u okviru programa Europske unije i drugih programa međunarodne suradnje. Ukupno planirana vrijednost iznosi 140.000,00 kuna, a najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom projektu je 5.000,00 kuna, dok je najveći 30.000,00 kuna.

Rok za podnošenje prijava projekata je do 02.11.2017. godine.

Više možete pronaći na stranicama Istarske županije.