1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava udrugama za sufinanciranje projekata

Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu sredstava udrugama za sufinanciranje projekata

Istarska županija, Upravni odjel za međunarodnu suradnju i europske poslove, poziva udruge koje su programski usmjerene na pripremu i provedbu projekata sufinanciranih sredstvima Europske unije i drugih programa međunarodne suradnje, da se prijave na Javni poziv za dodjelu sredstava udrugama za sufinanciranje projekata odobrenih za financiranje u okviru programa Europske unije i drugih programa međunarodne suradnje. Ukupno planirana vrijednost iznosi 140.000,00 kuna, a najmanji iznos financijskih sredstava koji se može prijaviti i ugovoriti po pojedinom projektu je 5.000,00 kuna, dok je najveći 30.000,00 kuna.

Rok za podnošenje prijava projekata je do 02.11.2017. godine.

Više možete pronaći na stranicama Istarske županije.

Povratak na prethodnu stranicu