2. Javni poziv za isticanje kandidata za zamjenika/cu članice Savjeta za razvoj civilnoga društva

Pozivaju se udruge koje djeluju na području demokratizacije, vladavine prava odnosno razvoja obrazovanja da prijave kandidate za zamjenika/cu članice Savjeta sukladno Javnom pozivu.

Postupak za isticanje kandidata za zamjenika/cu člana Savjeta za razvoj civilnoga društva provodi se na temelju iste procedure kojom je izabran i prethodni zamjenik/ca člana Savjeta.

Više informacija, kriterije za isticanje kandidata za člana i zamjenika člana iz reda udruga i drugih organizacija civilnoga društva  te obrasce potrebne za prijavu možete pronaći ovdje.