1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javni poziv udrugama za sudjelovanje u snimanju promotivnog video spota

Javni poziv udrugama za sudjelovanje u snimanju promotivnog video spota

Ured za udruge Vlade RH poziva udruge koje žele promovirati svoje aktivnosti u okviru Dana otvorenih vrata udruga 2020., da se prijave na javni poziv za sudjelovanje u snimanju vlastitih promotivnih video spotova za promicanje vidljivosti rada svoje udruge i manifestacije Dani otvorenih vrata udruga 2020. na društvenim mrežama. 

Rok za prijavu na natječaj traje do 6. rujna 2020.
Video spot se postavlja na vlastiti Facebook udruge koja se prijavljuje na natječaj, uz obavezno označavanje Dani otvorenih vrata udruga (Facebook profil: Dani otvorenih vrata udruga; @DaniUdruga) uz obavezno slanje na email dovu@udruge.vlada.hr  Jumbo mailom ili We Transferom.

Udruge će biti nagrađene za svoj trud objavom na Facebook stranici Dana otvorenih vrata udruga tijekom rujna u sklopu informiranja javnosti o nadolazećoj manifestaciji Dani otvorenih vrata udruga koja će se održati u online formatu od 24. do 26. rujna 2020.

Smjernice za izradu video spotova možete pogledati ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu