1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javni poziv sindikatima i udrugama koje se bave zaštitom i promicanjem ljudskih prava

Javni poziv sindikatima i udrugama koje se bave zaštitom i promicanjem ljudskih prava

Pučka pravobraniteljica objavljuje Javni poziv za sve zainteresirane organizacije civilnog društva (sindikate i udruge koje se bave zaštitom i promicanjem ljudskih prava) koje se žele aktivno uključiti u rad na suzbijanju diskriminacije u Republici Hrvatskoj. Cilj ovog javnog poziva je odabir suradničkih organizacija koje će postati dio mreže anti-diskriminacijskih kontakt točaka pučke pravobraniteljice. Broj članica mreže nije unaprijed ograničen, no kao članice će biti odabrane one organizacije koje u procesu evaluacije pisanih prijava postignu dostatan broj bodova.

Rok za podnošenje prijava je četvrtak, 23. studenog 2017. godine, a više o Javnom pozivu možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu