1. Novosti iz civilnog društva
  2. Javni natječaj za organiziranje ekoloških akcija za prikupljanje otpada s morskog dna

Javni natječaj za organiziranje ekoloških akcija za prikupljanje otpada s morskog dna

Objavljen je Javni natječaj (ZO-3/2019) za dodjelu sredstava Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost radi sufinanciranja projekata organizacija civilnog društva (udruga) u području zaštite okoliša za aktivnosti ponovne uporabe i za organiziranje ekoloških akcija za prikupljanje otpada s morskog dna.

Za provedbu programa je ukupno osigurano 800.000 kuna. Najmanji iznos sufinanciranja po pojedinom projektu je 20.000 kuna, dok je maksimalan iznos 60.000 kuna. Rok za prijave je do dana 31.01.2020. godine.

Cjelokupnu natječajnu dokumentaciju možete preuzeti na službenoj stranici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost: http://www.fzoeu.hr/

Povratak na prethodnu stranicu