1. Novosti iz civilnog društva
  2. Hvala svima vama koji ste volontirali ili koji ćete volontirati

Hvala svima vama koji ste volontirali ili koji ćete volontirati

Volontirate li vi? Jeste li među onih skoro 3000 ljudi koji godišnje u Istri službeno nekom pomognu? Koristimo priliku da na današnji međunarodni Dan volontera zahvalimo svima vama koji jeste volontirali ili ćete volontirati i da podsjetimo sve one koji su zaboravili ili ne znaju, da u Istri djeluje Volonterski centar Istra na čijim stranicama www.vci.hr možete saznati sve informacije, registrirati se kao volonter i pronaći gdje možete pomoći.

Volontiranje je danas važno, a važno je i voditi službenu evidenciju o tome, kako su nam rekli iz VCI, to povećava mogućnosti za sufinanciranje projekata koji razvijaju volonterstvo. 

Bravo svim volonterima, vi ste bogatstvo naše zajednice!

Povratak na prethodnu stranicu