1. Novosti iz udruga
  2. HUMANITARNA AUKCIJA “Umjesto dana narcisa 2020”

HUMANITARNA AUKCIJA “Umjesto dana narcisa 2020”

Klub žena liječenih od karcinoma dojke Gea Pula poziva svih da se uključe u humanitarnu aukciju  “Umjesto dana narcisa 2020”.
Podrška onkologa, psihoterapeuta, farmaceuta, fitoterapeuta, limfna drenaža koju Klub Gea Pula pruža prijeko im je potrebna, no s obustavljenim i odgođenim natječajima, bez donacija i bez financijskih sredstava Gea ne može nastaviti ovu važnu misiju.Umjesto skupih poklona, izaberimo originalan dar i učinimo dobro djelo – pomognimo ženama koje se suočavaju i bore s rakom.

Svaki prilog može pomoći da dobiju podršku koju zaslužuju!

Više možete pogledati na FB stranici Klub žena liječenih od karcinoma dojke Gea Pula.

Povratak na prethodnu stranicu