1. Novosti iz udruga
  2. Festival prava djece

Festival prava djece

S jučerašnjim je danom započeo 9. Festival prava djece koji će trajati sve do 25.listopada 2017. godine. Festival prava djece slavi stvaralaštvo djece i mladih, filmsku umjetnost i dječja prava, a ponajviše pravo na izražavanje, sudjelovanje te na dostupnost svih kulturnih sadržaja svima. Sadržaji su prilagođeni djeci s teškoćama u razvoju, osobama s invaliditetom, slijepim i slabovidnim te gluhim i nagluhim osobama. Dvije su velike platforme programskih aktivnosti – na jednoj su programi rezervirani za škole u 18 gradova, na drugoj aktivnosti otvorene za sve: djecu, mlade, odrasle (zasad samo u Zagrebu). Sve aktivnosti festivala potupno su besplatne.

Više informacija možete pronaći na stranicama Festivala prava djece.

Povratak na prethodnu stranicu