2. ESF Poziv: Jačanje kapaciteta OCD-a za podršku resocijalizaciji počinitelja kaznenih djela

Ured za udruge, u okviru Europskog socijalnog fonda, objavljuje Poziv na dodjelu bespovratnih sredstava "Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu". Opći cilj Poziva je stvaranje uvjeta za učinkovitiju resocijalizaciju i reintegraciju počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu, a iznos bespovratnih sredstava po pojedinom projektu može iznositi do 100% prihvatljivih troškova, pri čemu prijavitelji i partneri nisu dužni osigurati sufinanciranje iz vlastitih sredstava.

Ukupna financijska alokacija u okviru ovog Poziva na dostavu projektnih prijedloga iznosi 27.000.000,00 kn, pri čemu najniži iznos po pojedinom projektu može biti 500.000,00, dok najviši iznos dodijeljen pojedinom projektu može biti 1.200.000,00 kn.

Rok za prijavu na Poziv je do dana  4. lipnja 2018. godine.