1. Novosti iz udruga
  2. E-publikacija namijenjena menadžmentu volonterskih programa u neprofitnim organizacijama

E-publikacija namijenjena menadžmentu volonterskih programa u neprofitnim organizacijama

Udruga SMART i projektni partneri, Carpe Diem – Lokalni volonterski centar Volonterka, Volonterski centar Istra, Hrvatski centar za razvoj volonterstva i Dom za odgoj djece i mladeži Rijeka izdali su e - publikaciju „Kako ih pronaći? Kako ih zadržati? Menadžment volonterskih programa u neprofitnim organizacijama“. Publikacija je podijeljena u 8 temeljnih cjelina, sukladno fazama u ciklusu menadženta volonterskog programa, s ciljem prikazivanja istog kao važnog dijela razvoja ljudskih resursa u svakoj organizaciji. Cilj publikacije je i predstaviti ciklus menadžmenta volonterskog programa kroz koji se mogu pratiti razvoj uključivanja volontera u organizacije i osvijestiti potrebu stalnog ulaganja u volontere i rad s volonterima. Publikacija sadrži i brojne primjere iz prakse te obrasce potrebne za uspješnu uspostavu volonterskog programa koji su dostupni za preuzimanje i korištenje.

Više

Povratak na prethodnu stranicu