1. Novosti iz udruga
  2. Društvo distrofičara Istre organizira Okrugli stol ‘‘Mentalno zdravlje osoba s invaliditetom’’

Društvo distrofičara Istre organizira Okrugli stol ‘‘Mentalno zdravlje osoba s invaliditetom’’

Društvo distrofičara Istre organizira Okrugli stol pod nazivom „Mentalno zdravlje osoba s invaliditetom“ koji će se održati u četvrtak, 11. listopada 2018. godine u 11.00 sati u prostorijama Gradske knjižnice i čitaonice Pula.
Na događanju će sudjelovati predsjednik Društva distrofičari Istre Josip Brkljača, magistar psihologije Nika Spasić, ortopedski tehničar specijalist Jelena Vuković te geštalt psihoterapeutkinja Vana Dominis.

Teme dnevnog reda bit će mentalno zdravlje osoba s invaliditetom, važnost sporta za mentalno zdravlje i primjena geštalt psihoterapije u radu s oboljelima od mišićne distrofije. Završni dio namijenjen je zaključcima i diskusiji sudionika.

Program okruglog stola možete pogledati OVDJE.

Povratak na prethodnu stranicu