1. Novosti iz udruga
  2. Dodjelit će se nagrade najvolonterima Koprivnice

Dodjelit će se nagrade najvolonterima Koprivnice

U tijeku su prijave za najbolje volontere u Koprivnici

U tijeku su nominacije za najbolje volontere u 2016. godini u Koprivnici, kako nas je obavjestila Udruga Kopriva. Prijašnjih godina koprivničke udruge pokazale su kako iznimno cijene takve altruistične pojedince zbog čega je sam izbor najboljih uvijek težak. No, i za one koji ove godine ne budu proglašeni najboljim volonterom udruga je pripremila priznanja jer je svaki oblik volontiranja pokretač pozitivnih promjena u društvu.

Nagrade će se dijeliti u 3 kategorije:

  1. Zlatni vol za starije od 29 godina,
  2. Zlatni volek za mlađe od 29 godina i
  3. Zlatno krdo za manifestaciju provedenu od strane volontera.

Svečana dodjela za Zlatni vol, Zlatni volek i Zlatno krdo održat će se u subotu, 4. ožujka 2017. godine s početkom u 18.00 sati u dvorani Doma mladih u Koprivnici.

Povratak na prethodnu stranicu