1. Novosti iz udruga
  2. Dani otvorenih vrata udruga: tribina IZAZOVI I SNAGE UDRUGA U RJEŠAVANJU PROBLEMA LOKALNE ZAJEDNICE

Dani otvorenih vrata udruga: tribina IZAZOVI I SNAGE UDRUGA U RJEŠAVANJU PROBLEMA LOKALNE ZAJEDNICE

Petak, 26.5.2017. u 18 sati, Multimedijalni centar Rovinj

Povodom Dana otvorenih vrata udruga, u organizaciji Društva osoba s invaliditetom u MMC-u u Rovinju održat će se javna tribina „IZAZOVI I SNAGE UDRUGA U RJEŠAVANJU PROBLEMA LOKALNE ZAJEDNICE“ koja će se baviti temom važnosti jačanja i razvoja neproftnih organizacija te utjecajem djelovanja udruga na javne politike. Dotaknuti će se pitanja aktivnog građanstva, održivosti, razvoja lokalne zajednice, međusektorskog umrežavanja,socijalnog poduzetništva uz primjere dobre prakse. Uz sudjelovanje lokalnih udruga gost sudionik će biti i Zaklada za poticanje partnerstva i razvoj civilnog društva.

Moderatorica: Jelena Petranović (Društvo osoba s invaliditetom)

Povratak na prethodnu stranicu