1. Novosti iz udruga
  2. Dani otvorenih vrata udruga: ALUMNI Politehnike Pula - Udruga diplomiranih studenata

Dani otvorenih vrata udruga: ALUMNI Politehnike Pula - Udruga diplomiranih studenata

Danas predstavljamo ALUMNI Politehnike Pula - Udruga diplomiranih studenata!

Udruga ALUMNI Politehnike Pula osnovana je 2012. godine sa ciljem okupljanja diplomanata Politehnike Pula, organiziranja aktivnosti  promicanja, razvitaka i unapređenja politehničke struke, kao i aktivnosti za očuvanjem, održavanjem, poboljšanjem i unapređenjem kvalitete studija na Politehnici.

Organizacija edukativnih aktivnosti

Do sada je udruga organizirala vrlo uspješna predavanja i radionice poput ''Kompetencije pri (samo) zapošljavanju'' te ''WEB marketing: Internet putevi do klijenta''.  Trenutno Udruga priprema edukativnu radionicu o 3D printanju ''Isprintaj ideju'' namijenjenu srednjoškolskom uzrastu. Uskoro više!

Dani otvorenih vrata 2017

Udruga poručuje: Vrata udruge Alumni Politehnike Pula biti će otvorena za javnost u petak 26. 05. 2017. od 15:00 do 17:00. Svratite do nas, popričajte sa članovima i saznajte više o djelovanju udruge, novostima te aktivnostima koje su u pripremi!
Čekamo vas na Politehnici Pula, na adresi Riva 6, Pula!

Kako doći do udruge

Više informacija potražite na www.politehnika-pula.hr; Facebook ALUMNI Politehnika Pula ili pošaljite mail na alumni@politehnika-pula.hr.

Povratak na prethodnu stranicu