1. Novosti iz civilnog društva
  2. Dani otvorenih vrata udruga

Dani otvorenih vrata udruga

Dani otvorenih vrata udruga održat će se od 16. do 18. svibnja 2019.
Tom prilikom građani će moći sudjelovati u brojnim kreativnim radionicama, predavanjima, predstavama, akcijama te upoznavanju s različitim društveno korisnim projektima i programima, ali i mogućnostima volontiranja u udrugama.
Za sudjelovanje u Danima otvorenih vrata udruga u 2019. godini udruge se prijavljuju putem aplikacije UdrugeInfo gdje će, uz druge najave događanja koje udruge putem aplikacije uobičajeno prijavljuju, biti vidljiva različita događanja udruga u sklopu Dana otvorenih vrata udruga 2019.
Upute za registraciju možete pronaći ovdje
Više o prošlogodišnjim događanjima na Danima otvorenih vrata udruga moguće je potražiti ovdje. Dane otvorenih vrata udruga pratite i na Facebook stranici www.facebook.com/DaniUdruga

Plakat za Dane otvorenih vrata udruga možete preuzeti ovdje
Putovnicu za Dane otvorenih vrata udruga možete preuzeti ovdje

Povratak na prethodnu stranicu