1. Novosti iz udruga
  2. Crowdfunding Bootcamp u Rijeci

Crowdfunding Bootcamp u Rijeci

Agencija Brodoto u sklopu Crowd-Fund-Port projekta organizira besplatnu uvodnu raionicu o crowdfundngu koja će se, nakon Zagreba, održati i u Rijeci. Usvojite temeljne pojmove crowdfundinga i saznajte kako svoju poduzetničku ideju realizirati uz pomoć platformi kao što su Indiegogo i Kickstarter. Edukacijske programe o crowdfundingu dosad je završilo više od 500 polaznika iz 15 različitih zemalja, uključujući timove koji stoje iza uspješnih kampanja Buba bara, STEMI-ja, Brlog - zadružne pivovare, Okusa doma, Ku-kuca i brojne druge!

Program radionice uključuje:

Uvod u crowdfunding 
Strategija i tijek crowdfunding kampanje
Odabir ciljne skupine
Komunikacijski plan
Nagrade u crowdfunding kampanjama
Crowdfunding u Hrvatskoj

Radionica će se održati u petak, 30. ožujka od 10:00 do 13:30 sati u prostorijama STEP RI znanstveno-tehnologijskog parka Sveučilišta u Rijeci (Radmile Matejčić 10, Rijeka).

Prijaviti se možete putem obrasca, do četvrtka, 29. ožujka u 12 sati.

Broj mjesta na radionici je ograničen. 

Povratak na prethodnu stranicu