1. Novosti iz udruga
  2. Community action day - akcija uređenja Rojca

Community action day - akcija uređenja Rojca

U očekivanju više od 200 međunarodnih sudionika #TEH83 konferencije koja će se krajem svibnja održati u Društvenom centru Rojc, Savez udruga Rojca poziva vas da se pridružite i sudjelujete u uređenju Rojca u subotu 06.05. s početkom u 10.00 h!

Moguće je vrtlariti, sudjelovati u izradi grafita i/ili murala, uređivati namještaj ili izrađivati signalizaciju u unutarnjem dvorištu Rojca. Za sve sudionike osigurat će se osvježenje i hrana, a moguće je povesti i djecu jer će i za njih biti organizirane radionice.
PROGRAM:
1. URBANO VRTLARENJE: sadnja biljaka u odbačene gume koje će dobiti sasvim novu ulogu
2. IZRADA MURALA: izrada murala na zidu unutarnjeg dvorišta
3. MALA RADIONICA S ODBAČENIM DRVOM: izrada DIY mapa, signalizacije i namještaja za konferenciju
4. RADIONICE ZA DJECU: kreativne aktivnosti i igre za djecu
5. ROŠTILJ: srdele i gradele, kava i piće
 

Povratak na prethodnu stranicu