1. Novosti iz udruga
  2. Bistro Punkt Vas poziva na otvaranje terase

Bistro Punkt Vas poziva na otvaranje terase

Bistro Punkt širi svoj prostor na novoizgrađenu terasu ispred objekta (Marsovo polje 12, Pula). Pridružite se i podržite rad Bistro Punkta na svečanom otvorenju u subotu, 07.prosinca 2019.god. Svečano otvorenje počinje u 12:00 sati.

Podsjetimo se Danijela Kasumović - Maružin je prije skoro tri godine otvorila društveno poduzeće, Bistro Punkt, zaposlivši u edukativno-rehabilitacijskom projektu i osobe s intelektualnim teškoćama, dakle, apsolutno marginalizirane na tržištu rada. Punkt, zalogajnica i catering s dostavom te tvrtka za održavanje i ispomoć u uređenju okućnica, vrtova i poljoprivrednih površina, s radom je krenula sa misijom zapošljavanja ljudi kojima daje nov početak.

Povratak na prethodnu stranicu