1. Novosti iz civilnog društva
  2. ANKETA: Građanski aktivizam u Hrvatskoj: izazovi i potrebe za podrškom

ANKETA: Građanski aktivizam u Hrvatskoj: izazovi i potrebe za podrškom

U svrhu razvoja što pristupačnijih i korisnijih programa podrške demokratskom građanskom aktivizmu, SMART, Zaklada Slagalica i  Zaklada SOLIDARNA provode anketu "Građanski aktivizam u Hrvatskoj: izazovi i potrebe za podrškom".

Ova anketa usmjerena je na civilne inicijative, udruge, zaklade, socijalne zadruge, mreže i koalicije koje djeluju za opće dobro, na dobrobit lokalnih  zajednica, u svrhu podrške marginaliziranim skupinama i zaštite ljudskih prava u njihovom punom spektru. Sve dobivene informacije analizirat će se skupno, bez izdvajanja pojedinačnih organizacija. Analiza će se koristiti isključivo u svrhu planiranja i razvoja programa podrške gore navedenih organizacija te će biti predstavljena javnosti i dostupna svim zainteresiranima u veljači 2019. godine.

Povratak na prethodnu stranicu