1. Novosti iz udruga
  2. „Akcija Rojc“ 02. lipnja u Društvenom centru Rojc!

„Akcija Rojc“ 02. lipnja u Društvenom centru Rojc!

Jednom u godini udruge DC-a Rojc organiziraju zajedničku manifestaciju naziva „Akcija Rojc", kako bi zbližili zajednicu te posjetiteljima naznačili važnost Rojca kao jedinstvenog prostora dijeljena, kreativnosti i imaginacije. Akciju prati raznovrstan i zabavan glazbeno - scenski program, dok će unutarnje dvorište biti  transformirano u šaroliki trg kreativnosti u kojem će udruge naizmjenično predstavljati svoje aktivnosti i programe.

Sve su udruge pozvane da se uključe sa svojim programom, putem prijavnice koju je potrebno dostaviti najkasnije do 21.05.2018. godine na e-mail adresu:info.surojc@gmail.com ili osobno u Dnevni boravak. Za sve dodatne informacije ili objašnjenja nazvati na: 091 207 75 77

Akcija će se održati 02.06.2018. godine.

Više na: www.rojcnet.pula.org

Povratak na prethodnu stranicu