1. Novosti iz Zaklade
  2. 23. Sa(n)jam knjige u Istri - EDIC Pula-Pola

23. Sa(n)jam knjige u Istri - EDIC Pula-Pola

Danas je svečano otvoren 23. Sa(n)jam knjige u Istri u Domu hrvatskih branitelja u 12:00 sati na kojem EDIC Pula-Pola sudjeluje već četvrtu godinu za redom. Sve zainteresirane, koji imaju pitanja o Europskoj uniji, pozivamo da nas potraže kako bi mogli dobiti tražene odgovore! Osim na Sa(n)jam knjige u Istri, možete nas pronaći srijedom od 9 do 13 sati na adresi Giardini 2.

EU Direct-Pula Pola je Informacijski centra u Puli osmišljen da građanima pruži potporu ukoliko traže odgovore na pitanja vezana uz sredstva financiranja, pozive na lokalne informacijske/kontaktne događaje vezane uz EU, dokumente i publikacije EU-a, upućivanje na druge izvore informacija, podatke za kontakt s nadležnim ustanovama. Više možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu