1. Novosti iz Zaklade
  2. 2. sjednica Pododbora za koordinaciju sudjelovanja RH u programima europske teritorijalne suradnje

2. sjednica Pododbora za koordinaciju sudjelovanja RH u programima europske teritorijalne suradnje

Upraviteljica Zaklade, Helga Možé danas je sudjelovala na 2. sjednici Pododbora za koordinaciju sudjelovanja RH u programima europske teritorijalne suradnje te makroregionalnim strategijama EU. Na današnjoj sjednici razmotrene su odluke o davanju potpora nastavku programa Central Europe i Interreg Europe. Razgovaralo se o statusu i budućnosti Programa prekogranične suradnje Italija - Hrvatska, nastavku programa međuregionalne suradnje URBACT III. Također se razgovaralo o presjedanju Strategijom EU za dunavsku regiju (EUSDR) te se prošlo kroz kratki pregled Nove regulative EU za financijsku perspektivu 2021.-2027.

Povratak na prethodnu stranicu