1. Novosti iz udruga
  2. Udruga razvoj organizira 15. Hand made fest

Udruga razvoj organizira 15. Hand made fest

U petak se u Domu Hrvatskih branitelja u 12 sati otvora 15. Hand made fest-a čiji je organizator Udruga Razvoj. Na festivalu će svoje tvorevine predstaviti 200 izlagača putem štandova, radionica i raznih promocija. Festival možete posjetiti od petka 17. listopada do nedjelje 19. listopada a ove godine su svi pozvani u pulsku Arenu, gdje će se u subotu, 18. listopada u 20 sati pustiti lampioni dobrih želja. Kupnjom lampiona pomoći ćete da D.V. Mali svijet završi opremanje sobe za senzornu integraciju djece.

Hand made fest prvi je festival takve vrste u zemlji koji svojom jedinstvenošću, idejom, sadržajem i ciljem zauzima zavidno mjesto među sličnim manifestacijama. Festival je nezaobilazna stanica za izlagače i posjetitelje svih dobnih i interesnih skupina ljudi.

Više možete pronaći ovdje.

Povratak na prethodnu stranicu