1. Natječaji
  2. Otvoreni natječaji

Javni poziv za iskaz interesa za sudjelovanje u procjeni prijava na natječaje Zaklade

Zaklada za poticanje partnerstva i razvoja civilnog društva poziva sve zainteresirane osobe sa znanjem u području procjenjivanja projekata organizacija civilnoga društva da se prijave za procjenitelja/icu prijava pristiglih na natječaje Zaklade.

Temeljem ovog Javnog poziva Zakladna uprava će imenovati po tri člana/ice Programskog odbora za natječaje:

• Natječaj za male projekte u zajednici „Mali projekti za bolje sutra“
  • Natječaj za sudjelovanje u mentorskom programu za udruge.

Prijavitelj mogu u svojoj prijavi označiti jedan ili oba natječaja, a od izabranog procjenitelja/ice se očekuje raspoloživost u razdoblju od 11.-30.06.2018. godine kada će biti organizirana procjena prijava pristiglih na navedene natječaje.

Rok za prijavu procjenitelja potrebno je poslati na adresu e-pošte: zaklada@civilnodrustvo-istra.hr s naznakom: „Javni poziv za procjenitelje/ice“ najkasnije do 21.05.2018. godine.

Molimo Vas da prijavu izvršite putem obrasca u koji je dostupan u nastavku.