Koliko je aktivno i uspiješno civilno društvo u informiranju i obrazovanju građana o javnim pitanjima?

Nema prepoznatih aktivnosti CD u ovom području
Aktivnosti CD u ovom području je vrlo ograničena i nema zamjetnog utjecaja
CD je aktivno u ovom području no ima ograničen utjecaj
CD ima važnu ulogu...prepoznati su primjeri značajnih uspjeha/utjecaj

10.12.08 15:15

ZAKLADA OBJAVLJUJE POPIS DOBITNIKA FINANCIJSKIH POTPORA ZA GRAĐANSKE INICIJATIVE ''NAŠ DOPRINOS ZAJEDNICI''

Javni natječaj za dodjelu financijskih potpora za građanske inicijative, raspisanog 1. listopada 2008. godine, završio je odabirom najkvalitetnijih građanskih inicijativa organizacija civilnog društva na području Istarske, Primorsko-goranske i Ličko-senjske županije.

Natječaj se raspisuje na temelju Sporazuma o suradnji na području decentralizacije financijske potpore razvoju civilnoga društva potpisanog sa Nacionalnom zakladom za razvoj civilnoga društva.

Na ovaj natječaj pristiglo je ukupno 10 prijava organizacija, udruga, klubova i društava, a Odbor za procjenu kvalitete građanskih inicijativa razmatrao prijedloge 6 prijava koji su zadovoljili formalne uvjete natječaja.

Na temelju Zahtjeva za odobravanjem financijskih potpora od strane Odbora za procjenu kvalitete građanskih inicijativa Zaklade i Odluke Zakladne uprave od dana 8. prosinca 2008. godine odobrena su financijska sredstva u ukupnom iznosu od 36.546,00 Kn.

Svi su aplikanti o odobravanju i neodobravanju financijskih sredstava obaviješteni pisanim putem.

Detaljan popis svih dobitnika nalazi se u prilogu.


REZULTATI (PDF)